OSIĄGNIĘCIA

 

11.09.2012   II miejsca w zawodach lekkoatletycznych... [więcej]

02.06.2017   I Miejsce w III Szkolnych Mistrzostwach Zabrza w Stylizacji Fryzur... [więcej]

06.04.2017   II i IV miejsce w przełajach... [więcej]

30.03.2017   I i III miejsce w zawodach fryzjerskich w Rybniku... [więcej]

17.11.2016   II miejsce w pływaniu w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół ponadgimnazjalnych... [więcej]

14.06.2016  Zwycięstwo z konkursie "Z demokracją na Ty"... [więcej]

03.06.2016  I i III miejsce w konkursie fryzjerskim w Rybniku... [więcej]

18.05.2016  I miejsce w półfinale konkursu "Z demokracją na Ty"... [więcej]

20.04.2016  II i III miejsca pływaczek... [więcej]

31.03.2016  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w strzelectwie... [więcej]

15.01.2016  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w koszykówce chłopców... [więcej]

  16.06.2015  II miejsce w finale konkursu "Z demokracją na Ty"... [więcej] 

  26.05.2015  I miejsce w konkursie uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Z demokracją na Ty"... [więcej]

  14.04.2015  I i III miejsce w IX Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim... [więcej]

  01.03.2015  III miejsce w eliminacjach wojewódzkich zawodów fryzjerskich... [więcej]

  21.10.2014  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w tenisie stołowym chłopców... [więcej]

  18.03.2014  III miejsce w zawodach fryzjerskich w Rybniku... [więcej]

  02.03.2014  I miejsce w eliminacjach wojewódzkich zawodów fryzjerskich... [więcej]

  19.02.2014  II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w siatkówce chłopców... [więcej]

  23.11.2013  Trzy pierwsze miejsca w zawodach fryzjerskich... [więcej]

  15.11.2013  II miejsce w zawodach fryzjerskich... [więcej]

  15.11.2013  III miejsce w zawodach fryzjerskich... [więcej]

  22.05.2013  III miejsce w zawodach strzeleckich... [więcej]

  20.05.2013  I miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w pływaniu... [więcej]

  19.03.2013  I miejsce w konkursie fryzjerskim w Rybniku... [więcej]

  07.02.2013  I i II miejsce drużyn w łyżwiarstwie... [więcej]

  25.01.2013  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w koszykówce chłopców... [więcej]

  12.12.2012  II miejsca w województwie za najlepszą edukację ekologiczną... [więcej]

  16.11.2012  I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim... [wiecej]

  27.10.2012  II miejsce w finale rejonowym w tenisie stołowym chłopców... [więcej]

  17.10.2012  II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w tenisie stołowym chłopców... [więcej]

  29.05.2012  II miejsca w streetball'u dziewcząt i chłopców... [więcej]

  28.05.2012  II i IV miejsce w zawodach strzeleckich... [więcej]

  29.03.2012  II miejsca w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w pływaniu... [więcej]

  14.03.2012  III miejsce w konkursie fryzjerskim w Gliwicach... [więcej]

  13.12.2011  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w koszykówce dziewcząt... [więcej]`

  30.11.2011  I miejsce na konkursie fryzjerskim w Rybniku... [więcej]

  18.11.2011  I i II miejsce na konkursie fryzjerskim w Żywcu... [więcej]

  07.06.2011  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w piłce nożnej... [więcej]

  07.06.2011  II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w tenisie ziemnym chłopców... [więcej]

  26.05.2011  I miejsce na III Festiwalu Piosenki Pozytywnej w kategorii solistów... [więcej]

  06.04.2011  I i II miejsca w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w pływaniu... [więcej]

  04.04.2011  Wyróżnienie w XI Konkursie Piosenki Śląskiej Karlik... [więcej]

  29.03.2011  III miejsce w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim w Warszawie... [więcej]

  02.03.2011  Mistrzostwa Rudy Śląskiej w narciarstwie alpejskim - III miejsce... [więcej]

  12.12.2010  Międzynarodowy turniej w MMA - III miejsce... [więcej]

  11.11.2010  II miejsce w Biegu Niepodległości... [więcej]

  09.11.2010  II i III miejsce w Konkursie Fryzjerskim... [więcej]

  21.10.2010  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Tenisie Stołowym... [więcej]

  08.10.2010  Liga LA - I miejsce na dobry początek roku szkolnego... [więcej]

  07.10.2010  Zawody lekkoatletyczne - I miejsce w pchnięciu kulą... [więcej]

  22.06.2010  Wyniki sportowego współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych - II miejsce... [więcej]

  10.06.2010  III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Ziemnym... [więcej]

  08.06.2010  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w siatkówce plażowej... [więcej]

  25.05.2010  Finały Mistrzostw Rudy Śląskiej w pływaniu ( I, II, III miejsca )... [więcej]

  26.04.2010  I miejsce w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Kobiet... [więcej]

  22.04.2010  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w biegach przełajowych... [więcej]

  20.04.2010  I miejsce w konkursie ekologicznym... [więcej]

  18.03.2010  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w futslu... [więcej]

  10.03.2010  III miejsce w mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim... [więcej]

  18.01.2010  I miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Siatkówce Dziewcząt... [więcej]

  11.01.2010  I miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Siatkówce Chłopców... [więcej]

  12.11.2009  II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w piłce ręcznej dziewcząt... [więcej]

  14.10.2009  III miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta Ruda Śląska... [więcej]

  12.10.2009  Katarzyna Kołcz - laureatka VI pikniku malarskiego "Sielski Klimaty 2009"... [więcej]

  06.10.2009  I miejsca w wojewódzkich zawodach Ligi Lekkoatletycznej... [więcej]

  01.10.2009  I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w Rudzie Śląskiej... [więcej]

  01.04.2009  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w pływaniu... [więcej]

  17.03.2009  II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w futsalu... [więcej]

  28.02.2009  III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w narciarstwie alpejskim... [więcej]

  26.02.2009  II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w piłce siatkowej chłopców... [więcej]

  20.02.2009  I miejsce w zawodach rejonowych w piłce siatkowej dziewcząt... [więcej]

  22.01.2009  I miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w piłce siatkowej dziewcząt... [więcej]

  11.12.2008  III miejsce w mistrzostwach Rudy Śląskiej w piłce ręcznej dziewcząt... [więcej]

  23.10.2008  I miejsce w mistrzostwach Rudy Śląskiej w tenisie stołowym chłopców... [więcej]

  03.10.2008  I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych chłopców... [więcej]

  01.10.2008  III miejsce w międzyszkolnych przełajowych biegach sztafetowych chłopców... [więcej]

  05.05.2008  Katarzyna Sosna laureatką III Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej... [więcej]

  03.04.2008  II miejsce w halowej piłce nożnej - Mistrzostwa Rudy Śląskiej... [więcej]

  11.10.2007  II miejsce w tenisie stołowym - Mistrzostwa Rudy Śląskiej... [więcej]

  31.03.2006  II miejsce - Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Piłce Ręcznej Chłopców... [więcej]

  23.02.2006  Podpisanie porozumienia z Toyota Motor Poland... [więcej]

  08.06.2005  III miejsce w tenisie ziemnym... [więcej]

  08.05.2005  III miejsce w biegach sztafetowych... [więcej]

  25.04.2005  III miejsce w halowej piłce nożnej... [więcej]

  15.02.2005  Amatorska Liga Piłki Siatkowej... [więcej]

  09.12.2004  III miejsce w mistrzostwach Rudy Śląskiej w koszykówce chłopców... [więcej]

  28.04.2004  III miejsce - „Eskulapiada”... [więcej]

  19.04.2004  I miejsce - Turniej koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta... [więcej]

  04.04.2004  II miejsce - Trzecia edycja turnieju WSB CUP w halowej piłce nożnej... [więcej]

  31.03.2004  II miejsce - Mistrzostwa Rudy Śląskiej szkół ponadgim. w piłce ręcznej chłopców... [więcej]

  29.02.2004  III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim Uczniów!... [więcej]

  22.02.2004  III miejsce w I Rudzkich Mistrzostwach Fryzjerstwa... [więcej]

  08.01.2004  III miejsce - Mistrzostwa Rudy Śląskiej w piłce koszykowej... [więcej]

  18.12.2003  Mistrz nad mistrzami!... [więcej]

  23.11.2003  Odbył się w Katowickim Spodku "III Festiwal Fryzjerski"... [więcej]

  13.11.2003  I miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych... [więcej]

  21.10.2003  I miejsce w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych... [więcej]

Uczeń naszej szkoły Rafał Ślusarek otrzymał I nagrodę w Beskidzkim Lecie Fryzjerskim!!!  Współpraca gliwickiego EUREX-u,   znanego w Polsce importerów i dystrybutorów profesjonalnych artykułów fryzjerskich oraz Podbeskidzkiego Klubu Fryzjerstwa  Artystycznego zaowocowała zorganizowaną 15 czerwca wielką imprezą pod nazwą Beskidzkie Lato Fryzjerskie...  [więcej]