Nasza szkoła na giełdzie
najciekawsza prezentacja

        W środę 21 marca 2018r. w hali MOSiR na Halembie odbyła się coroczna Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Miło nam donieść, że prezentacja naszej szkoły uzyskała najwięcej głosów gimnazjalistów. Podobała się nie tylko uczniom, ale także zgromadzonym nauczycielom. Dziękujemy za zaangażowanie następującym uczniom z klasy 3aT: Machulik Ł. , Nowak T. , Błażejewski K. z 4aT: Pakuła D. , Boruc M. i z 4bT: Żur A. , Hojka N. , Dewar W. , Góra M. , Związek P. Nad całością pokazu czuwał pan Paweł Pieczka. Gratulujemy i mamy nadzieję, że pozytywny odbiór prezentacji będzie miał wpływ na ilość chętnych do naszej szkoły.

 

W technikum kształcimy w zawodach:

    technik pojazdów samochodowych - patronat Toyoty

    technik usług fryzjerskich

    technik mechanik - obsługa obrabiarek skrawających

    technik urządzeń dźwigowych

W szkole branżowej kształcimy w zawodach:

    mechanik pojazdów samochodwych

    fryzjer 

    każdy zawód w klasach wielozawodowych

 

Zdjęcia z giełdy są dostępne na różnych portalach - google pokaże - np:

https://rudaslaska.com.pl/i,rudzkie-szkoly-zaprezentowaly-swoja-oferte,200274,1329963.html

Na szkolnym facebooku jest umieszczony film z występu uczniów, a poniżej zdjęcia.

 

 

 

Data publikacji: 23.08.2018r.